Mikiny pre teenagerov – chlapčenské a dievčenské nielen do školy

V prípade záujmu, prejdite priamo do odprorúčaných podkategórií:

Mikiny pre chlapcov

Mikiny pre dievčatá

Mikiny výpredaj

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku e-shopu (ako napr. cena, dostupnosť).

Magazín

Mikiny sú oveľa viac než len pohodlným oblečením okolo domu. V posledných sezónach sa objavili mikiny, ktoré nie sú len teplým kúskom do studeného počasia: elegantné mikiny, ale aj štýlové mikiny, ktoré nemusia byť značkové. Mikiny sú teplé, útulné, pohodlné a v podstate dokonalé. Dokáže ich spárovať so sukňami, džínsy a dokonca aj s podpätkami. Okrem toho ponúkajú mnoho grafických dizajnov, jednoduchých, ale aj farebne zaujímavejších a zložitejších, ako sú napríklad mikiny s 3D potlačou, alebo tu máme mikiny s rôznymi nápismi, či už vtipnými alebo sčasti personalizovanými. Jednoducho ponuka mikín sa v posledných rokoch poriadne rozšírila a tým aj možnosti ako a s čím ich kombinovať.

Ale ako sa obliecť štýlovo aj s mikinou? Tak, aby outfit nevyzeral príliš voľno-časovo? Premyslite si, aký typ mikiny potrebujete a aký outfit chcete dosiahnuť. Poobzerajte sa teda po správnom type mikiny vzhľadom ku štýlu koncového outfitu. Stará mikina s logom vašej školy ne prednej strane, bude samozrejme vyzerať oveľa neformálnejšia ako mikina s roztomilým grafickým prvkom alebo vzorom. Vyberte si správnu veľkosť mikiny. Niečo nadmerné „oversize“ bude určite vhodnejšie do obývačky ku telke, aj keď možno tu by sa dalo niečo nakombinovať, čo by vyzeralo štýlovo. Po tretie, inšpirujte sa. Je už množstvo módnych časopisov a stránok s módnymi blogerkami, kde zároveň niekedy býva aj spätná väzba, takže sa môžete vyhnúť nejakej nevkusnej kombinácii. Alebo sa nemusíte spoliehať len na svoju fantáziu.

Tipy na outfity s mikinou
Ponúkame vám niekoľko tipov, ako pekne štýlovo skombinovať mikinu s rôznymi kúskami zo šatníka.
1. Skombinujte obyčajnú mikinu s koženou sukňou a tenisky pre športový, ale elegantný vzhľad. Športové tenisky a kožená sukňa celkovému outfitu neprekážajú. Výrazný rúž k týmto farbám oživí celkový outfit!

2. Pridanie hravých doplnkov, ako šatka alebo šál so vzorom, napríklad zvieracím motívom, je jednoduchý návod pre štýlové a nezvyčajné outfity. Šál je farebné doplnený veľkou výraznou taškou a jednoduchými lodičkami v telovej farbe.

Mikiny pre teenagerov

Obr. 1 a 2

3. Môžete vyrobiť outfit do práce aj mikiny a to tak, že k mikine skombinujete puzdrovú sukňu a lodičky, alebo topánky na opätku. Strihy a farby oboch kusov oblečenia sú vhodné ako pracovný outfit.

4. Kožené nohavice, masívnejší náhrdelník, výrazná kabelka do ruky a retro účes s okuliarmi pôsobia veľmi príjemne a originálne. Farebne zladené tak, že žiaden prvok outfitu nepôsobí rušivo. Mikina je pritom jednoduchá, jednofarebná, oživená bielym nápisom. Outfit taktiež pôsobí športovo-elegantne.

Obr. 3 a 4

Romantické outfity – mikiny pre teenagerov – dievčatá

5. Romantický outfit s mikinou. Mikina v bledej šedej a ružovej farbe plus tylová sukňa tvoria netradičný romantický outfit, v ktorom sa budete cítiť pohodlne aj vďaka príjemnej hrejivej mikine. Outfit je doplnený o výraznejší náhrdelník vo farbe sukne.

6. Ohúrte mikinou so super ženskou sukňou a topánkami na podpätkoch. Na outfite je najvýraznejším prvkom sukňa, ktorá je voľnejšia, nazbieraná v páse, z ľahkej letnej látky s výrazným kvetovým vzorom. Mikina dosahuje dĺžku po pás. Kabelka a topánky farebne skombinované.

Obr. 5 a 6

7. Tento letný outfit z jemných pastelových farieb pozostáva z krátkej jemnoružovej crop mikiny a letných svetlobéžových nohavíc.Vhodný na príjemné letné večery, keďže mikina má dlhý rukáv.

8. Univerzálny a roztomilý outfit s mikinou a džínsami s jemným bodkovaným vzorom plus farebne doladená pletená čiapka ako doplnok. Pekný dievčenský outfit pre akúkoľvek príležitosť, nokoľko nepôsobí ani príliš slávnostne, ani príliš bežne.

Outfity s mikinou a džínsami

9. Mikina s výrazným grafickým dizajnom a džínsy plus čižmy ako ideálny outfit do školy. Jednoduchá mikina bez kapucne a s dlhými rukávmi, s výrazným srdcom z flitrov na prednej strane. Taktiež jednoduché džínsy v strihu, na ktorý sa dajú navliecť čižmy. Srdce na prednej strane je vďaka trblietavému povrchu dosť výrazné, a preto outfit „si nepýta“ ďalšie výraznejšie doplnky.

10. Skúste vrstvenie mikiny cez inú košeľu a pridajte pár roztomilých doplnkov pre jednoduchý outfit, ktorý nie je príliš prezdobený. Pohodlný a originálny outfit vďaka červeným balerínkam a výrazným náramkom v zlatej farbe na ruke. Pravdepodobne kvôli tomu je mikina jednofarebná, bez grafických vzorov. Aj napriek vrstveniu, outfit vyzerá ľahko.

Obr. 9 a 10

11. Mikinu oblečte cez kockovanú košeľu a nechajte golier a spodný okraj košele pretŕčať spod mikiny. Perfektné a štýlové vrstvenie! Mikina je jednoduchá, s nápisom. Farby outfitu sú oživené doplnkami, ako je farebne výrazná kabelka a náhrdelník, ktoré sú spolu zladené. Rozpustené vlasy, natrhnuté džínsy a kockovaná košeľa evokujú uvoľnený outfit na posedenie s priateľmi.

12. Outfit s mikinou s korálkovými aplikáciami na prednej strane si nevyžaduje žiadne ďalšie doplnky. Pod mikinou je vrstva zo svetlej košele alebo blúzky, ktorej golier, spodná časť a rukávy vytŕčajú. Svetlá farba blúzky oživuje outfit so šedou mikinou a džínsami.

Obr. 11 a 12

13. Stavte na jednoduchý štýl s topánkami na opätkoch a kabelkou so strapcami tej istej farby. Outfit bez nejakých výraznejších grafických prvkov, ale napriek tomu uhladený a štýlový.

14. Ďalší outfit na opätkoch. Vyhrnuté džínsy v štýle „boyfriend“ , jedna horná vrstva a topánky na opätkoch vytvárajú ľahký príjemný mestský štýl. Chic a zároveň jednoduché.

Tipy na mikiny pre teenagerov

Obr. 13 a 14

Ako vidíte, so správnou mikinou dokážete vytvoriť outfit v akomkoľvek štýle. Nie sú to len mikiny pre teenagerov. Je to či už do práce, do mesta, na voľný čas, alebo hlavne do školy. Netreba sa báť experimetovať ani s vrstvením, doplnkami a topánkami na vyššom opätku. Mikina a takéto topánky často vytvárajú najlepšie športovo-elegantné outfity. Outfity maximálne vhodné pre mladé a štíhle baby, ktoré majú čas tráviť voľný čas s priateľmi.

Všetky mikiny pre teenagerov – chlapcov a dievčatá nájdete tu v katalógu v podkategórii: Mikiny do školy

Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Ďakujeme. viac informácií

Táto webstránka používa súbory cookies. Ak chcete pokračovať v používaním tejto stránky, žiadame vás o súhlas s používaním cookies. Vo vašom prehliadači si môžte nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies.

Zavrieť