Taška do školy pre prvákov – pre dievčatá

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Školská taška ELLY 20005

Školská taška ELLY 18007

Pozrieť všetky dievčenske tašky

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie ku školským taškám z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť).

Porovnanie a popis našich vybraných tipov

Školská taška ELLY 20005

Ľahučká dvojkomorová taška do 1. – 4. triedy ZŠ. Taša neváži ani kilogram! Na hlbokom prednom vrecku oceníte praktickú blikačku, ktorá dopĺňa spústu reflexných prvkov, aby bola vaša malá školáčka vidieť!

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

ELLY

Hmotnosť: 0.90 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 21 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571012855

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu
2. triedu
3. triedu
4. triedu
5. triedu

 

 • vhodná pre všetky školáčky nad 120 cm na prvom stupni ZŠ
 • ľahká konštrukcia, objemný strih
 • ergonomicky tvarované ramenné popruhy a hrudný pás
 • dve postranné kapsičky

Praktická taška s veselým dizajnom, ktorý sa len tak neopozerá! Ľahký, ale objemný strih ocenia určite aj rodičia! A navyše praktická blikačka na prednom vrecku!

Taška ELLY má dve objemné hlavné komory. Zadná komora je širšia, zltne všetko potrebné učivo – ideálna je pre umiestnenie dosiek na zošity, ale okrem nich sa do nej určite zmestia aj ťažké učebnice, alebo dosky na zošity, ktoré je dobré mať čo najbližšie chrbtu.

Predná užšia komora je určená hlavne na zošity alebo napríklad peračník PENN 20005 v rovnakom dizajne. Vo vnútri prednej komory nájdete aj praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku, aby sa viac rovnakých tašiek v triede neplietlo.

Prednú hlbokú kapsu môžete použiť napríklad ako vrecko na desiatu alebo na všetky ďalšie potrebnosti malých princezien. Vo vrecku je aj karabínka na kľúče, vďaka ktorej sa vám v batohu medzi učebnicami nezatúlajú.

Na reflexných prvkoch si zakladáme, preto je nimi aj strih ELLY bohato opatrený. Nájdete ich na spodnej časti predného vrecka, v lemoch oboch komôr, na bokoch tašky aj na ramenných popruhoch.

Ramenné popruhy sú pohodlné vďaka polstrovaniu a ergonomickému tvaru. Môžete ich utiahnuť ako v ich hornej časti k telu tak aj v spodnej časti podľa dĺžky chrbta školáčky. Do koncov popruhov je všitý magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť k polstrovanému telu popruhu tak, aby voľne nevialy okolo tela. Vďaka hrudnému popruhu nebude taška skĺzať z chrbta ani drobných školáčok.

Na bokoch tašky sú umiestnené dve pevné bočné vrecká, ktoré sú určené na prenášanie fľaštičky na pitie.

Bonusy:

 • pevné dno z materiálu TOPDURA
 • nožičky zmierňujú opotrebenie dna batohu
 • záter proti dažďu
 • pútko na prenášanie tašky v ruke
 • pútko na zavesenie na lavicu
 • taška bola úspešne otestovaná v ITC Zlín

Školská taška ELLY 18007

Školská taška na prvý stupeň ZŠ

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih: ELLY
Hmotnosť: 0.88 kg(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 21 x 30 cm(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571010462

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu
2. triedu
3. triedu
4. triedu
5. triedu

 

Úplná strihová novinka pre dievčatá do 1. – 4. triedy ZŠ

 • ľahučká konštrukcia / objemný strih
 • ergonomicky tvarované popruhy a hrudný pásik
 • dve nové bočné vrecká

Úžasná strihová novinka, ktorá prinesie radosť nielen deťom vďaka dizajnu, ale aj rodičom vďaka ľahkému, ale objemnému strihu!Zadná komora je širšia a veľmi objemná. Je ideálna na umiestnenie dosiek na zošity, ale okrem nich sa do nej určite zmestia aj tie najťažšie učebnice ktoré je dobré mať čo najbližšie chrbtu. Predná užšia komora je určená hlavne pre zošity alebo trebárs peračník v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku, aby sa viac rovnakých batohov v triede neplietlo. Predné hlboké vrecko je super, môžete ho použiť ako desiatovú kapsu, alebo jednoducho na všetky ďalšie potrebnosti malých školáčok. Nájdete v nej aj karabínku na kľúče, vďaka ktorej sa vám nezatúlajú pod učebnice.Batoh je naozaj bohato opatrený reflexnými prvkami. Nájdete ich na prednom vrecku, v lemoch obidvoch komôr, na bokoch tašky aj na ramenných popruhoch. Tie sú ergonomicky tvarované a môžete ich utiahnuť ako v ich hornej, tak aj spodnej časti. Naviac je do ukončenia popruhov všitý magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť aby voľne nevialy. Vďaka hrudnému popruhu sa nebude taška šmýkať ani z drobných ramienok. Na bokoch tašky sú umiestnené dve pevné bočné vrecká, ktoré sú určené na prenášanie fľaštičky na pitie.Bonus:

 • pevné dno z materiálu TOPDURA
 • nožičky zmierňujú opotrebenie dna batohu
 • záter proti dažďu
 • pútko na prenášanie tašky v ruke
 • pútko na zavesenie na lavicu
 • batoh bol úspešne testovaný v ITC Zlín

 

Náš ďalší výber si môžete pozrieť v podkategórii: Tašky a aktovky pre prvákov

Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Ďakujeme. viac informácií

Táto webstránka používa súbory cookies. Ak chcete pokračovať v používaním tejto stránky, žiadame vás o súhlas s používaním cookies. Vo vašom prehliadači si môžte nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies.

Zavrieť