Kvalitná Taška do školy pre prvákov – pre chlapcov

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Školská taška BAZI 21014

Školská aktovka BEBE 20012

Pozrieť všetky tašky

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie ku škoslkým aktovkám z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, veľkosti, poprípade recenzie).

Porovnanie a popis našich vybraných tipov

Školská taška BAZI 21014 – pre chlapcov prvákov

Strih batohu BAZIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu.
Hmotnosť 0.90 kg.
Rozmery (vxhxš) 39 x 19 x 29 cm.
Použitý materiál 100% Polyester.
Nosnosť 7.00 kg.
Objem 20 l.
EAN 8592571014002.
Hlavná charakteristika:

pevný lisovaná chrbát.
nízka váha pod 1 kg!
množstvo reflexných prvkov.
nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás.

Úplná novinka! Nová ľahká dvojkomorová taška s dvoma prednými vreckami pre malých konštruktérov v prvých triedach ZŠ. Vďaka tomu, že taška neváži ani kilo, sa bude pozdávať najmä rodičom! Dve komory zhltnú všetko učivo a dve predné vrecká desiatu a ďalšie drobnosti.

Chrbtový systém tašky BAZI je pevne vytvarovaný z mäkkej lisovanej peny. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v ich hornej aj spodnej časti. Tým ich správne nastavíte aj na drobný chrbát malého školáka. Výškovo nastaviteľný hrudný pásik zabezpečí, že popruhy nebudú skĺzať ani z úzkych ramien.

Taška BAZI je členená na dve hlavné komory. Najťažšie školské potreby dávajte vždy čo najbližšie chrbtu do širšej zadnej komory. Predná užšia komora unesie všetko ostatné a navyše v nej určite využijete praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku.

Na čele tašky sú dve praktické vrecká. Do hlbokého vrecká môžete umiestniť napríklad krabičku s desiatou. Vnútri vrecká nájdete aj karabínku na kľúče, ktorá sa dá odopnúť. Na vrecku je potom našité ešte malé vrecko na drobnosti. Zmestí sa ale do neho aj peračník PENN 21014 v rovnakom dizajne.

Po obidvoch stranách tašky nájdete vrecká na fľaštičku na pitie. Pohodlne sa do nich vojde napríklad naša fľaštička ZIVA. Aj taška BAZI je bohato vybavený reflexnými prvkami, čo oceníte hlavne v zimnom období. Presvedčiť sa, ako taška svieti vo svetle reflektorov, môžete v detailných fotkách, kde máme tašku nafotenú aj v tme.

Ďalšie vychytávky:

záter proti dažďu – látka nepremokne
odolné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
pútko na prenášanie tašky v ruke a pútko na lavicu
taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku

Náš tip:

Taška je jednou z najľahších z našej ponuky, ale aj tak bude so všetkým učivom, čo musia deti nosiť denne na chrbte, dosť ťažká. Skúste do fľaštičky na pitie dať napríklad len sirup, aby si ho vaše dieťa dopustilo v škole.

 

Školská aktovka BEBE 20012

Jednokomorová aktovka bebe pre najmenších žiakov prvých tried ZŠ.

Charakteristika modelu

Vybraná farba: B
Strih:

BEBE

Hmotnosť: 1.08 kg

(bez príslušenstva)

Rozmery: 37 x 19 x 28 cm

(výška x hĺbka x šírka)

Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571012923

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu
2. triedu
3. triedu

 

Veľkostne ideálna do 1. – 2. triedy. Navyše neopozeraný dizajn v tónoch modrej a zelenej a blikačka na prednom vrecku!

  • pre najmenších školákov do 1. – 2. triedy
  • pevný tvar – jedna komora
  • nastaviteľné popruhy a hrudný popruh
  • pevný chrbtový systém s hliníkovým rámom

Aktovka BEBE je ideálna pre vzrastom najmenších chlapcov v 1. a 2. triede ZŠ. Jednokomorová aktovka má pevnú základňu a vnútornú časť členenú prepážkami. Je menšia ako ostatné tašky z našej ponuky, na výšku má iba 37 cm. Preto sedí dobre aj deťom vysokým 115 cm!

Aj na drobný chrbát malých chlapcov ju správne nastavíte vďaka utahovatelným ramenným popruhom. Hrudný pások zaistí, že aktovka nebude skĺzať z drobných ramienok. Nebojte, aj napriek nižšej výške sa do aktovky zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ.

Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete malú kapsu na zips a organizér, napríklad na čipové karty a ceruzky. Vrecko na fľašu je umiestnené na boku aktovky.

Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornej kapsičke je menovka a zmestí sa do nej napríklad krabička na desiatu. Na prednej časti kapsičky je blikačka. Spodná kapsička je menšia, ale ukrýva v sebe aj malú sieťovú kapsu na zips. Chrbtový systém je u aktovky BEBE anatomicky tvarovaný a polstrovaný. Je vystužený vyberateľným hliníkovým rámom, ktorý je anatomicky tvarovaný tak, aby čo najviac podporil zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Samozrejmosťou je kopa reflexných prvkov na čele, bokoch i ramenných popruhoch batohu.

Všetky aktovky v katalógu si môžete pozrieť v podkategórii: TAŠKY A AKTOVKY DO ŠKOLY PRE PRVÁKOV

 

Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Ďakujeme. viac informácií

Táto webstránka používa súbory cookies. Ak chcete pokračovať v používaním tejto stránky, žiadame vás o súhlas s používaním cookies. Vo vašom prehliadači si môžte nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies.

Zavrieť