Kvalitná Taška do školy pre prvákov – pre chlapcov

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Školská aktovka BEBE 18003

Školská aktovka BEBE 20012

Pozrieť všetky tašky

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie ku škoslkým aktovkám z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, veľkosti, poprípade recenzie).

Porovnanie a popis našich vybraných tipov

Školská aktovka BEBE 18003

Školská aktovka pre prváčika

Charakteristika modelu

Vybraná farba: B
Strih:

BEBE

Hmotnosť: 1.06 kg

(bez príslušenstva)

Rozmery: 37 x 19 x 28 cm

(výška x hĺbka x šírka)

Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571010424

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu
2. triedu
3. triedu

 

Jednokomorová školská aktovka pre najdrobnejších prváčikov

  • pre malých školákov v 1. – 2. triede
  • stabilná základňa – nepadá
  • nastaviteľné popruhy s hrudným dopnutím
  • pevný tvarovaný systém chrbta s hliníkovým rámom

Vtipné príšerky a písmenká sa prepletajú na hravej aktovke pre tých najmenších chlapcov v 1. a 2. triede ZŠ. Jednokomorová aktovka má pevnú, stabilnú základňu, takže by pri správnom rozložení učebníc vnútri komory nemala padať.

Aktovka je menšia, než ostatné tašky z našej ponuky. Na výšku má iba 37 cm. Dobre ju usadíte aj na drobny chrbát vďaka uťahovateľným popruhom a hrudnému dopnutiu. Ale nebojte, do aktovky sa zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ.

Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete aj organizér trebárs na čipové karty, farbičky alebo ceruzky a malé vrecko na zips. Na bočnej strane aktovky je umiestnené vrecko na fľašu.

Na čele aktovky nájdete dve malé praktické vrecká. V hornom vrecku je menovka a zmestí sa do nej pokojne aj peračník PENN 18003 v rovnakom dizajne, alebo krabička na desiatu. Navyše sú na nej plasticky prevedené príšerky na štýlovej nášivke. Spodná kapsička je menšia, ale ukrýva v sebe aj malú sieťovú kapsu na zips.

Chrbtový systém je u batohu BEBE anatomicky vystlaný. Vystužený vyberateľný hliníkový rám je anatomicky tvarovaný tak, aby čo najviac kopíroval chrbát dieťaťa. Samozrejmosťou je kopec reflexných prvkov na čele, bokoch a ramenných popruhoch aktovky.

 

Školská aktovka BEBE 20012

Jednokomorová aktovka bebe pre najmenších žiakov prvých tried ZŠ.

Charakteristika modelu

Vybraná farba: B
Strih:

BEBE

Hmotnosť: 1.08 kg

(bez príslušenstva)

Rozmery: 37 x 19 x 28 cm

(výška x hĺbka x šírka)

Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571012923

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu
2. triedu
3. triedu

 

Veľkostne ideálna do 1. – 2. triedy. Navyše neopozeraný dizajn v tónoch modrej a zelenej a blikačka na prednom vrecku!

  • pre najmenších školákov do 1. – 2. triedy
  • pevný tvar – jedna komora
  • nastaviteľné popruhy a hrudný popruh
  • pevný chrbtový systém s hliníkovým rámom

Aktovka BEBE je ideálna pre vzrastom najmenších chlapcov v 1. a 2. triede ZŠ. Jednokomorová aktovka má pevnú základňu a vnútornú časť členenú prepážkami. Je menšia ako ostatné tašky z našej ponuky, na výšku má iba 37 cm. Preto sedí dobre aj deťom vysokým 115 cm!

Aj na drobný chrbát malých chlapcov ju správne nastavíte vďaka utahovatelným ramenným popruhom. Hrudný pások zaistí, že aktovka nebude skĺzať z drobných ramienok. Nebojte, aj napriek nižšej výške sa do aktovky zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ.

Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete malú kapsu na zips a organizér, napríklad na čipové karty a ceruzky. Vrecko na fľašu je umiestnené na boku aktovky.

Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornej kapsičke je menovka a zmestí sa do nej napríklad krabička na desiatu. Na prednej časti kapsičky je blikačka. Spodná kapsička je menšia, ale ukrýva v sebe aj malú sieťovú kapsu na zips. Chrbtový systém je u aktovky BEBE anatomicky tvarovaný a polstrovaný. Je vystužený vyberateľným hliníkovým rámom, ktorý je anatomicky tvarovaný tak, aby čo najviac podporil zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Samozrejmosťou je kopa reflexných prvkov na čele, bokoch i ramenných popruhoch batohu.

Všetky aktovky v katalógu si môžete pozrieť v podkategórii: TAŠKY A AKTOVKY DO ŠKOLY PRE PRVÁKOV

 

Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Ďakujeme. viac informácií

Táto webstránka používa súbory cookies. Ak chcete pokračovať v používaním tejto stránky, žiadame vás o súhlas s používaním cookies. Vo vašom prehliadači si môžte nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies.

Zavrieť