Kvalitné tašky do školy pre dievčatá – polstrovaná kapsa – 2 stupeň

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

SURI 19025

Topgal.sk

SURI 18029 G

Topgal.sk

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie ku školským taškám z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, veľkosti, poprípade recenzie).

Porovnanie a popis našich vybraných batohov

Študentský batoh SURI 19025 – dvojkomorový, reflexné prvky

Tento školský batoh pre dievčatá je vhodný pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale pokojne aj VŠ.
pevný, polstrovaný chrbát s výstužou.
nastaviteľné ramenné popruhy a hrudná pracka.
Dvojkomorový študentský batoh strihu SURI sa vracia po ročnej pauze s úplne novým vzorom! Okrem skvelého dizajnu so sebou prináša tiež objemný strih s dvomi prednými vreckami v úplne novou ľahko etno potlačou. Hodí sa pre slečny na druhom stupni ZŠ, ale aj pre staršie študentky, stredoškoláčky.

Zadná komora batohu je najobjemnejšia. Nájdete v nej polstrovanú kapsu pre bezpečné uloženie notebooku do maximálnej veľkosti 15,4 “, ktorý upevníte pásikom na suchý zips. Pokiaľ do školy notebook nenosíte, nevadí. Umiestnite do nej pokojne aj zložky, dokumenty alebo iné písomnosti. Na polstrovanom vrecku je potom našitá ešte malá sieťové vrecko na zips určená pre drobnosti alebo napríklad mobil. Predná komora je užšia, ponúka ďalší priestor pre uloženie ostatných školských potrieb.

Niečo navyše:

pútko na prenášanie batohu v ruke.
decentné, ale funkčné reflexné prvky.
záter proti dažďu.
dno batohu z pevného materiálu TOPDURA.

ŠTUDENTSKÝ BATOH TOPGAL SURI 18029 G PRE 2. STUPEŇ ZŠ 

Dievčenský dvojkomorový batoh pre malé aj veľké študentky.

vhodný pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale pokojne aj VŠ
pevný, polstrovaný chrbát s výstužou
nastaviteľné ramenné popruhy a hrudná pracka
Dvojkomorový študentský batoh strihu SURI sa vracia po ročnej pauze s úplne novým vzorom! Okrem skvelého dizajnu so sebou prináša tiež objemný strih s dvomi prednými vreckami v úplne novou ľahko etno potlačou. Hodí sa pre slečny na druhom stupni ZŠ, ale aj pre staršie študentky, stredoškoláčky.

Zadná komora batohu je najobjemnejšia. Nájdete v nej polstrovanú kapsu pre bezpečné uloženie notebooku do maximálnej veľkosti 15,4 “, ktorý upevníte pásikom na suchý zips. Pokiaľ do školy notebook nenosíte, nevadí. Umiestnite do nej pokojne aj zložky, dokumenty alebo iné písomnosti. Na polstrovanom vrecku je potom našitá ešte malá sieťové vrecko na zips určená pre drobnosti alebo napríklad mobil. Predná komora je užšia, ponúka ďalší priestor pre uloženie ostatných školských potrieb.

 

Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Ďakujeme. viac informácií

Táto webstránka používa súbory cookies. Ak chcete pokračovať v používaním tejto stránky, žiadame vás o súhlas s používaním cookies. Vo vašom prehliadači si môžte nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies.

Zavrieť